top of page
Marcel Gasser 1.jpg

Kadri Tõnnisson

Kursuse kaasläbiviija

Minu unistuseks on, et julgeksin olla täielikult mina ise, laskmata oma kinnistunud veendumustel ja teiste arvamusel ennast piirata. Ja ma tahan olla selles teistele eeskujuks, et see on päriselt võimalik.

Olen ühiskonda sulandumise eesmärgil alla surunud oma tõelised emotsioonid ja väljendanud aastaid vaid rõõmu ja entusiasmi. Seetõttu tunnevad paljud mind kui ühte positiivsemat ja lahkemat inimest. Kuid niimoodi elades ei saanud ma ennast tõeliselt väärtuslikult tunda ja ikka oli midagi puudu. Kui tunnistasin endale, et ma tegelikult olen sügavam ja minu sees on rohkem, siis alustasin selle uuesti avastamist ja see on üks põnevust täis tee.


Täna olen ma ema kahele teismeea alguses tüdrukule, abikaasa oma mehele, florist ja eestvedaja oma alustavas lillestuudios, projektijuht vähidiagnostika tehisintellekti arendavas startupis ja mentor .Contriber enese- ja vaimse arengu koolis. Lisaks olen kirglik küpsetaja, armastan käsitööd ja tunnen tõmmet looduse suunas.


Tunnen, et minu missiooniks siin elus on toetada inimesi enda ümber, aidates neil ellu viia oma unistusi, olgu selleks siis lilleseadete loomine pulmadeks, aruande kirjutamine teadusgrandi rahastajale või aidata lahti murda hirme ja piiravaid mõttemustreid.bottom of page