top of page
taust emotisoonid_edited.jpg
 1-PÄEVANE TÖÖTUBA 

 Emotsioonide Meisterlikkus 

15. septembril, Tartus 

Avastage töötoas, kuidas õige emotsioonide juhtimine toob

parema enesetunde, oskuslikuma suhtluse ja

õnnelikumad suhted.

KAITSED

PÄRSSIVAD

EMOTSIOONID

PÕHI-

EMOTSIOONID

TÕELINE MINA

Emotsioonide meisterlik juhtimine: emotsioonide mõistmine ja juhtimine avab ukse sügavamale iseenda tundmisele, tagab oskuslikuma suhtlemise, rikkalikumad suhted ja kindla emotsionaalse ning vaimse tasakaalu.

Kaitsemehhanismid: me kõik kasutame teatud kaitsemehhanisme, kuid oluline on mõista nende olemust ja põhjuseid. Kui mõistame nende taga olevaid emotsioone, saame paremini tajuda, millal ja miks nad aktiveeruvad, ning kuidas neid tervislikumal viisil hallata.

Pärssivad emotsioonid vs. põhiemotsioonid: kuidas pärssivad emotsioonid, nagu häbi ja ärevus, segavad meie tõelise mina tundmist. Uurime, kuidas nelja põhiemotsiooni - rõõm, viha, hirm ja kurbus - õige mõistmine, vabastamine ja kasutamine aitab meil luua harmoonilisemat elu.

Tõeline Mina: saavutage kooskõla oma tunnete, mõtete, sõnade ja tegude vahel. Kasutage oma emotsioone enda kasuks, et luua elu, kus tunnete end enesekindlalt, rahulikult ja ühenduses olevana.

See töötuba on mõeldud sulle, kui oled valmis astuma sammu iseenda poole, võttes täieliku kontrolli oma emotsioonide üle.

KÜSIMUSED, MILLELE LEIATE VASTUSED:

  • Mille jaoks on viha kasulik?

  • Kuidas on kurbus ja muutused omavahel seotud?

  • Kas hirm võib olla edasiviiv jõud?

  • Miks otsime lõputut rõõmutunnet?

Praktiline õppimine: osale praktilistes, samm-sammult juhendatud harjutustes ilma eelneva ettevalmistuseta. Lihtsalt tule kohale ja lase meil sind juhendada! 

 

Oleme oma lähenemises nii kindlad, et lubame, et tunned märgatavat muutust juba ühe päeva jooksul.

Ära lase hirmudel, vihal või kahtlustel oma elu ja suhteid dikteerida. Liitu meiega üheks päevaks ja alusta teekonda emotsionaalse meisterlikkuse poole.

 

Broneeri koht KOHE! Kohtade arv on piiratud.*

Lisaks saad töötoa järel TASUTA isikliku 1:1 konsultatsiooni!

* Registreeruge sõbraga ja mõlemad saate 20% SOODUSTUST!

Kerttu K.

Kõige enam võtsin ma kaasa seoses vihaga sellised küsimused: "Kas ma ületan hetkel sinu piire?" või "Mida sa hetkel vajad?" Neid olen ma kasutanud nüüd enda peal ning lastel. Ning lastega seoses selle vajaduse küsimuse peale vastavad nad, et sülle või kalli... ning nagu võluväel on vihahoost saanud läheduse jagamine.

Aigi L.

 

Töötoast sain palju kasulikku. Võtsin kaasa teadmise, et emotsioonid on nagu kompass, mis näitavad meile suunda. Olen praktiseerinud hirmudega tegelemise tööriista, mis tõesti töötab. Ja “klaaringu” meetod on samuti väga tõhus.

Jaak S.

 

Kadri ja Aleksandri koolitus andis täiesti uue ja väga huvitava vaate emotsioonidele. Tavapäraselt kipume emotsioone alla suruma või neile hinnanguid andma. Peale seda koolitust vaatan emotsioone täiesti uue pilguga. Ei ole halbu ega häid emotsioone. Emotsioonid on sõnumikandjad, mis annavad meile märku, millises suunas peaksime elus edasi liikuma. Koolitus oli läbi viidud väga intiimses ja kaasavas õhkkonnas, kus sai 100% koolitusele keskenduda. Minu jaoks oli see üks väärtuslikumaid koolitusi, kus ma kunagi olen käinud ja soovitan seda koolitust kõigile.

Tarmo H.

 

Ma arvan, et üks olulisemaid asju, mis sellelt koolituselt sain oli oskus teha vahet tundel ja emotsioonil. Pean end siiski harjutama veel, et neil nö vahet teha, aga teadmine on olemas ning seda tuleb ka hakata teadlikult rakendama. Ehk siis oskus taandada tundeid põhiemotsioonile.

Piret P.

 

Minu jaoks kõige praktilisem asi, mis ma sellest töötoast sain, oli viha lahustamise tehnika, samuti nelja põhiemotsiooni kaart ja nende sisu. Tunnete ja emotsioonide erinevus ja nende suhe oli huvitav. Alati on tore ka kohata uusi huvitavaid inimesi.

JÄRGMISED TÖÖTOAD TOIMUVAD:

15. septembril, Tartus

Kaasläbiviija

Kadri Tõnnisson

20201218_130021_SilverGutmann_B01I7611_edited.jpg
118_karin.jpg

9:00-17:00

Startup HUB, Kompanii tn 2

kuni 24 osalejat

1 x varajane linnuke - 99€

2 x varajane linnuke - 158€

Registreerimine suletud

Elu on tunne. Emotsioon on meie väljendus elust.

Théun Mares

bottom of page